Vēl vairāk atlaižu un īpašo piedāvājumu, kā arī iespēja uzkrāt punktus par pirkumiem — garantējiet sev labāko iepirkšanās pieredzi ar “NAILINFINITY” klienta lojalitātes karti!

NAILINFINITY” klienta lojalitātes kartes priekšrocības:

  • Lojalitāte – īpaši piedāvājumi un atlaides lojalitātes kartes īpašniekiem, gan veikalā, gan arī internet vietnē.
  • Izdevīgs uzkrājums – iespēja uzkrāt personīgajā kontā līdz pat 7% no pirkuma summas un izmantot to jauniem pirkumiem, sākot jau ar 1 punktu.
  • Ērta lietošana – sakrātajiem punktiem var sekot Klientu lojalitātes programmas dalībnieka kontā vai uzzināt atlikumu jebkurā FASHION infinity veikalā.
  • Izdevīgi ilgtermiņā – beztermiņa karte ar vienreizēju 5 EUR izsniegšanas maksu.

Klientu lojalitātes programma

icinot esošos un topošos klientus izvēlēties SIA ”FASHION infinity” par uzticamu un profesionālu partneri, esam izveidojuši klientu lojalitātes programmu, kas sniegs Jums iespēju īpaši izdevīgi iepirkties skaistumkopšanas produkciju!

Šī programma dažādu īpašo piedāvājumu un uzkrāto punktu veidā sniedz vēl vairāk iespēju saņemt kvalitatīvākos skaistumkopšanas produktud par izdevīgiem un neatvairāmiem piedāvājumiem.

Kļūt par lojalitātes programmas dalībnieku Jūs varat:

  • Iegādājoties klienta karti SIA ”FASHION infinity” veikalā Brīvības 174a, Rīga, izlasot lojalitātes programmas noteikumus un aizpildot pieteikuma anketu;
  • Iegādājoties klienta karti www.nailinfinity.eu, izlasot lojalitātes programmas noteikumus, aizpildot pieteikuma anketu un atsūtot parakstītu anketu elektroniskā veidā uz epastu: info@nailinfinity.eu

Klienta karte būs derīga pēc datu ievadīšanas sistēmā. Karte Jums dos iespēju saņemt īpašus piedāvājumus un pievienoties punktu krāšanas programmai. Sakrātos punktus Jūs varēsiet apmainīt pret jebkuru preci no mūsu sortimenta. Līdzās uzkrāšanas punktu sistēmai tiek veidoti arī īpaši izdevīgi akciju piedāvājumi, par kuriem informācija tiek nosūtīta uz klientu norādītajiem kontaktiem un izziņota SIA ”FASHION infinity” informatīvajos kanālos.

Klientu karte – EUR 5.00

Klientu karte – EUR 5.00

Ar Klienta kartes noteikumiem var iepazīties šeit

Ar Klienta kartes anketu var lejuplādēt šeit