|2| ETAPS – LĪDZEKLIS RUPJAS ĀDAS UN TULZNU NOŅEMŠANAI

Pieejamie tilpumi: 500ml un 1000ml

Preparāts, kas radīja īstu revolucionāru apvērsumu kāju estētikā, tika  izstrādāts, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas ar mērķi nodrošināt efektīvāku un profesionālāku risinājumu rupjas ādas un tulznu noņemšanai bez asmens pielietošanas. Tāpat nav nepieciešama arī ietīšana polietilēna plēvē.

Uzklāt Clearance līdzekli rupjas ādas un tulznu noņemšanai uz nepieciešamajiem pēdas apgabaliem un uzgaidīt 2-4 minūtes.

Pēc šī laika noņemiet ar lāpstiņu līdzekļa pārpalikumus un noslīpējiet apstrādāto apgabalu ar Clearance markas divpusējo stiprināto vīli. Vīles izmantošana novērš nepieciešamību pēc pēdas apstrādes ar asiem instrumentiem, kuri veicina rupjas ādas veidošanos un palielina tās bojājumu risku, īpaši klientiem ar cukura diabētu.

Lietošanas instrukcija: Pirms lietošanas rūpīgi nomazgāt kāju, apskatīt pēdu un pārliecināties, ka uz tās nav plaisu, iegriezumu vai atvērtu brūču. Uzklāt Clearance līdzekli rupjas ādas un tulznu noņemšanai uz nepieciešamajiem pēdas apgabaliem un uzgaidīt 2-4 minūtes.

Pēc tam noņemt ar lāpstiņu līdzekļa pārpalikumus un noslīpēt apstrādāto apgabalu ar Clearance markas divpusēju stiprinātu vīli līdz pilnīgai visas rupjas ādas noņemšanai. Rūpīgi nomazgāt kāju ar ūdeni.

Ideāla gala rezultāta sasniegšanai ieteicams izmantot Clearance ārstniecisko krēmu-pīlingu.

Brīdinājumi: Neizmantot uz ādas apgabaliem, uz kuriem ir plaisas, iegriezumi vai atklātas brūces. Obligāti izmantot cimdus. Neizmantot jūtīgas, bojātas vai kairinātas ādas gadījumā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

|2| ETAPS – LĪDZEKLIS RUPJAS ĀDAS UN TULZNU NOŅEMŠANAI 1000ML

Līdzeklis rupjas ādas un tulznu noņemšanai paredzēts rupjas ādas “šķīdināšanai” un tulznu mīkstināša..

0,00€