Stiprinošā nagu laka

Pastāv daudz iemeslu, kāpēc nags var mainīt savu formu, krāsu un struktūru. No ārējiem iemesliem, kuri noved pie nagu stāvokļa pasliktināšanās, mēs varam izdalīt vairākus: atkārtotas traumas, ieradums grauzt nagus, nagu sēnīte, uztraukums un stress, kā arī bojājumi nagu pieaudzēšanas rezultātā. 

Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums Clearance markas stiprinošo nagu laku. Šīs stiprinošās nagu lakas radīšanā mēs izmantojām vismūsdienīgākās tehnoloģijas. Līdzekļa sastāvs ir bagātināts ar vitamīniem, Nāves jūras minerāliem un augu ekstraktiem, kuri stiprina un atjauno saplaisājušos un slāņojošos nagus. Lietojot mūsu stiprinošo nagu laku, Jūsu nagi kļūs veseli, stipri un spīdīgi uz ilgu laiku.

Stiprinošo nagu laku Clearance var lietot gan sievietes, gan arī vīrieši, kuri cieš no saplaisājušiem un slāņojošiem nagiem. Preparāta lietošanai nav ierobežojumu vecuma vai veselības stāvokļa ziņā. Stiprinošo nagu laku var lietot arī grūtniecības laikā. Mūsu stiprinošā nagu laka – īstais līdzeklis ideāla rezultāta sasniegšanai.    

Lietošanas instrukcija:  Rūpīgi sakratīt pirms katras lietošanas. Pirmās divas nedēļas katru dienu pārklāt nagu ar plānu kārtu. Pirms jaunas kārtas uzklāšanas noņemt kārtu, kas tika uzklāta dienu iepriekš. Trešajā un ceturtajā nedēļā vienu reizi divās dienās uzklāt kārtu, iepriekš noņemot iepriekšējo kārtu. Pēc tam, kad nags paliks stiprāks, līdzekli ieteicams izmantot vienu – divas reizes mēnesī.
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!