Kā iegūt matētu manikīru?

Nagu industrija lutina sievietes ar dažādām krāsām, dizainu un faktūrām. Pigmenti, inkrustācija, stempings, uzlīmes (slideri), spīdums un, protams, ikviena iemīļotais matētais manikīrs, kas vairākus gadus nav zaudējis savu popularitāti. Izmantojot matētu virskārtu (topu), jūs varat izveidot neskaitāmus interesantus, stilīgus dizainus. Un, protams, viņš piešķirs kaislību klasiskajam manikīram. Un ne tikai ārēji. Nagi, kas pārklātas ar matētu virskārtu, pēc sajūtām ir kā samts vai velūrs.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā iegūt visu tik iecienīto matētu manikīru. Kādi ir matēta virskārtu veidi? Vai, lai iegūtu matētu efektu, ir jāizmanto īpaša virskārta, vai arī jūs varat iztikt bez tās?

Matēta virskārtas: veidi, iezīmes

Vai domājat, ka matēta virskārta ir tikai viena veida pārklājums, kas atšķiras tikai no ražotāja? Faktiski viss ir daudz interesantāk, jo matētajām virsmām ir dažādi effekti:

 • satīns;
 • gumija;
 • samts;
 • velūrs.

Matēta virskārta, tāpat kā parasta spīdīga virskārta, var būt ar lipīgu slāni vai bez tā. Lipīgais slānis tiek noņemts ar parasto attaukošanas līdzekli, tāpat kā izmantojot spīdīgu virskārtu.

Kādas ir darba īpašības ar matētu virskārtu?

 • Pirms lietošanas labāk ritiniet augšpusi starp plaukstām, tas padarīs to vienmērīgāku. Svarīgi pudeli nesakratīt, bet gan rullēt! Pretējā gadījumā augšpusē var parādīties burbuļi.
 • Lai gan lielākā daļa gēla lakas cietēšanas lampu ir diezgan jaudīgas un var paveikt savu darbu dažu sekunžu laikā, matētu virsmu labāk žāvēt ilgāk.
 • Strādājot ar matētu virsmu, var parādīties glancētas “peļķes”. Lai to izvairītos, nelieciet šādu pārklājumu plānā kārtā un veiciet vieglu papildu izlīdzināšanu.
 • Virsai ir poraina struktūra, un laika gaitā pārklājums var kļūt netīrs, jo dažādas mikrodaļiņas ir aizsērējušas porās. Tas var būt krāsojošs pigments no drēbēm (piemēram, džinsi), garšvielām, avīzēm, matu krāsām utt. Lai pārklājums kalpotu pēc iespējas ilgāk, katru dienu ir jāmazgā pirksti ar ziepēm un otu, periodiski noslaukiet nagu plāksni ar attaukošanas līdzekli vai spirtu. Arī visi mājsaimniecības darbi, kas saistīti ar iespējamu roku piesārņošanu, jāveic ar cimdiem.
 • Atkal, struktūras īpatnību dēļ augšdaļu var nodilt. Tas ir pilnīgi normāli, tāpēc nav jāuztraucas.
 • Matēta augšdaļa akcentē nepilnības, tāpēc var parādīties krāsu kļūdas. Lai to izvairītos, jūs varat izlīdzināt ar parasto topu ar lipīgu slāni un pēc tam uzklāt matēto virskārtu. Zem topa labāk neuzklāt topu bez lipīga slāņa, jo tas var nolobīties ar plēvi.
 • Matēta augšdaļa ir biezāka konsistence nekā parastai virskārtai. Tādēļ jums nevajadzētu pārāk daudz “ņemt” uz otas, jums tas ir jāizstiepj ar vienmērīgām kustībām.
 • Strādājot ar matētu virskārtu, ir iespēja nepārklāt pie kutikulas. Un dažreiz tas vienkārši noripo no malām. Tāpēc labāk vispirms uzklāt virskārtu ar plānu otu pie kutikulas un pēc tam uzklāt ar parasto otu uz atlikušās nagu virsmas.
 • Ja izmantojat matētu virskārtu ar lipīgu slāni, ņemiet vērā, ka pēc žāvēšanas tas var izskatīties spīdīgs. Ir nepieciešams noņemt dispersijas slāni, un tad jūs redzēsiet ļoti samta efektu.

Mūsu kompānija piedāvā tikai tos materiālus, ko izmantojam paši un esam pārliecināti par tā kvalitāti, jo mūsu kompānijas devīze ir STRĀDĀ AR BAUDU, lai katra tavs produkts, kas iegādāts pie mums sniedz ne tikai prieku tev, bet arī taviem klientiem.

Izvēlies savu matēto virskārtu: www.nailinfinity.eu

Sazinies ar mums!
Vēlies uzdot jautājumu?
Sveiciens! 👋

Ja ir radušies kādi jautājumi, sazinies ar mums!