AIZSRGKRĒMS ROKĀM AR SPF 15 – 150ML

Efektīvs roku krēms, kurš satur aizsargfiltrus, jaunākos balinošos ekstraktus un komponentus, kas nomierina un atjauno roku ādu.

Krēms apvieno UVA/UVB filtrus maksimālai roku ādas aizsardzībai no saules. Atjauno rokas plaukstu ādas skābes bāzes līdzsvaru (PH), veicina pigmenta plankumu balināšanu, novērš turpmāko ādas bojājumu. Tehnoloģijas “Fusion Skin Light” pielietošana ar augu ekstraktu veicina ādas balināšanu.

Krēms satur augstu karbamīda (Urea) koncentrāciju, kas mitrina, mīkstina un nomierina ādu, kā arī ir augtas kvalitātes līdzeklis cīņai ar sausumu, ekzēmu un dažādiem kairinājumiem. Е vitamīns veicina ādas šūnu elastību un cīnās ar brīviem radikāļiem.

E vitamīns pirškir ādas šūnām elastību un cīnās ar brīviem radikāļiem.

Jojobas eļļa (Jojoba oil) apvienojumā ar papildus komponentiem cīnās ar infekciju un veicina ādas atveseļošanos.

Viegli uzsūcas, nodrošina mīkstuma un svaiguma sajūtu uz ilgu laiku.

Unikāla formula bez parafīna, nātrija laurilsulfāta (SLS) un minerāleļļas.

Lietošanas instrukcija: pēc Clearance roku manikīra etapu beigšanas uzklāt uz tīru, sausu rokas ādu, rūpīgi iemasēt līdz pilnībā uzsūcas.

Brīdinājums: lietojiet paredzētajam mērķim saskaņā ar lietošanas instrukciju. Izvairieties no iekļūšanas acīs. Nelietot iekšķīgi. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Neizmantojiet līdzekli gadījumā, ja ir jūtība pret kādu tā komponentu.

 

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Clearance AIZSRGKRĒMS ROKĀM AR SPF 15 – 150ML

Efektīvs roku krēms, kurš satur aizsargfiltrus, jaunākos balinošos ekstraktus un komponentus, kas no..

0,00€