Ārstnieciskais krēms kājām

Ārstnieciskais krēms kājām ir bagātināts ar avokado eļļu, ietver savā sastāvā D, A un E vitamīnus, kas nepieciešami ādas mitruma līmeņa paaugstināšanai, šūnu reģenerēšanai, ādas elastības paaugstināšanai un tās atveseļošanai. Bagātīgs un barojošs krēms veicina īpaši sausas un saplaisājušas kāju ādas ārstēšanu. 

Krēma sastāvā ietilpst šī koka eļļa, kura nodrošina ādas mīkstumu, vienlaikus pārklājot to ar aizsargājošu, elastīgu slāni.

Krēms satur kofeīnu, kas stimulē asinsriti un veicina tūsku novēršanu. Komponents, kurš pazīstams kā antioksidants un dabisks B3 vitamīna avots, veicina  nogurušo kāju asinsvadu paplašināšanu. Atjauno skābes bāzes līdzsvaru (PH) un neitralizē smaržas. Viegli uzsūcas un nodrošina tūlītēju kairinājuma un ādas apsārtuma atvieglojumu. Nomierina un sniedz svaiguma sajūtu ilgam laikam.

Unikāla formula bez parafīna, nātrija laurilsulfāta (SLS) un minerāleļļas. Piemērots jebkuram ādas tipam, īpaši jūtīgai ādai.

Lietošanas instrukcija: uzklājiet uz tīrām un sausām pēdām, rūpīgi iemasējiet īpašu uzmanību pievēršot ādas problemātiskiem apgabaliem.
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Clearance Ārstnieciskais krēms kājām 75 ml

Ārstnieciskais krēms kājām ir bagātināts ar avokado eļļu, ietver savā sastāvā D, A un E vitamīnus, k..

25,00€